Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre

  • 95 μ²

Το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre βρίσκεται 450 μέτρα από το Αρχαιολογικό Μουσείο και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Bologna Centrale, ο οποίος είναι σε απόσταση 1 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Το κατάλυμα περιλαμβάνει χώρο καθιστικού και έχει θέα στην πόλη. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Στο διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre παρέχεται πρόσβαση σε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 700 μέτρα από το Σιντριβάνι του Ποσειδώνα. Οι Πύργοι της Μπολόνιας είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκονται περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre. Μπορείτε επίσης να φτάσετε στο Μουσείο Μνήμης της Ουστίκα που απέχει 2 χλμ. από το διαμέρισμα. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Rizzoli βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre
House Of Angels - In The Heart Of Bologna
Τιμή μόνο για κινητά

House Of Angels - In The Heart Of Bologna

8.4
Πολύ καλό 23 σχόλια
44 μ από το κατάλυμα
USD 234 USD 211
ανά νύχτα
Ab Plus - Via Del Carro 11
Τιμή μόνο για κινητά

Ab Plus - Via Del Carro 11

76 μ από το κατάλυμα
USD 385 USD 347
ανά νύχτα
Casa Generoso
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Generoso

92 μ από το κατάλυμα
USD 179 USD 161
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας037006-CV-01279,IT037006B4Q36SIO43
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre;
      Το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre είναι στο κέντρο της πόλης Μπολόνια, κοντά σε Βιβλιοθήκη Salaborsa.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre περιλαμβάνουν Εκθεσιακό Κέντρο FICO Eataly World, Δρόμος Via Zamboni καθώς και Καθεδρικός Ναός της Μπολόνιας.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre κοστίζει 341€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Breaking Toast και Chicken House και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre;
      Το διαμέρισμα Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre είναι 95 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Malvasia Asinelli Tower View - Residenza Oberdan, Bologna Centre

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο